Kviečiame i tinklinio treniruotes sporto salėje!

  • 0
  • 2016 rugsėjo 2

Nors kurpinėse, kišenėse ir tarp telefonų dėkluose dar girgžda smėlis, o saulė vilioja išsivaduoti nuo avalynės, mes pasiruošę pradėti salės tinklinio sezoną!

Vilniaus tinklinio akademijoje Jūsų laukia atsidavę treneriai, lankstus treniruočių grafikas ir puiki nuotaika.

Profesionalumas –  VTA darbuojasi geriausi tinklinio mėgėjų treneriai Lietuvoje. Oleg Čebialis, Paulius Matulis, Andrius Gaidys ir Liudoslav Adamovič tinklinio pagrindų ir subtilybių moko jau šeštą sezoną, tad puikiai išmano, kaip išnaudoti kiekvieno žaidėjo (tiek pradinuko, tiek pažengusio) potencialą. Naujos energijos ir entuziazmo įneš prie kolektyvo prisijungę Lietuvos rinktinės nariai Artūras Vincelovič ir Artūras Vasiljevas.

Lankstumas – kiekvienam patogus treniruotės laikas ir vieta, bei lygį atitinkanti grupė. VTA treniruotės vyksta kokybiškose mokyklų sporto salėse ir arenose skirtingose Vilniaus vietose patogiu laiku, po darbo valandų. Individualiai parenkame kiekvieno žaidėjo tinklinio sugebėjimus atitinkančią treniruočių grupę – pradinukai (pirmoji pažinti su tinkliniu), pažengę, meistrai.

Bendruomenė – jau penkerius metus mes ne tik kartu sportuojame, bet ir dalyvaujame turnyruose, keliaujame, švenčiame. Mes – daugiau nei treniruočių partneriai. Mes – draugai.

Prisijunk ir aukime kartu!