Paplūdimio tinklinio stovykla pametusiems galvą dėl saulės, jūros ir tinklinio!

  • 0
  • 2016 liepos 19

BBC 2016: RIO AFTER PARTY – paplūdimio tinklinio stovykla pametusiems galvą dėl saulės, jūros ir tinklinio.

Tinklinio stovykla Nidoje

Tinklinio stovykla Nidoje

Mielieji, mes atsiliepiame į Jūsų šauksmą ir virpėdami iš nekantrumo kviečiame į trečiąją Baltic Beach Camp Nidoje šią vasarą. Jūsų vėl laukia smagios treniruotės, dar išradingesnės vakaronės, BoatParty, viso BBC 2016 sezono uždarymo naktinis turnyras su vertingais prizais ir Beach Volley Fiesta.
Laikas nuo birželio 12 iki 26 d. su kaupu pranoko mūsų lūkesčius: per dvi pamainas treniruotėse dalyvavo 101 geros nuotaikos generatorius ir 9 treneriukai, buvo paneigti mitai apie miego svarbą sportuojantiems, stovyklautojų šokis tapo pagrindiniu miesto šventės akcentu, o Neringa FM Beachball Fest 2016 turnyre ant nugalėtojų pakylos lipo net 2 iš stovyklautojų sudarytos komandos. Mes žadėjome, kad BBC 2016: ROAD TO RIO bus geriausia metų savaitė ir daugiau nei šimtas laimingųjų liudija pranašautą tiesą. Tačiau skambiai pradėję vasarą mes norime finišuoti dar galingiau, tad padarysime viską, kad RIO AFTER PARTY pakrautų Jūsų baterijas iki kitų metų!

Laikas ir vieta: 2016 m. rugpjūčio 21 – 28 d. NIDA

Paplūdimio tinklinio stovykla

Paplūdimio tinklinio stovykla

Dalyviai: gali dalyvauti visi norintys, grupės bus sudarinėjamos pagal lytį ir pajėgumą. Mielai priimame ir pradinukus, ir „be 5 min. PRO“. Maksimalus dalyvių skaičius – 32 (grupėje vidutiniškai sportuoja 8 žmonės).

 

Daugiau informacijos ir registracija Tinklinio pamokos/Tinklinio stovykla arba facebook.com/BalticBeachCamp