Skirk 2% paramą ir laimėk kelialapį į Baltic Beach Camp Nidoje!

  • 0
  • 2018 kovo 12

VTA su BBC yra bendruomenė. Žmonės, kuriuos sujungia noras sportuoti, bendrauti, tobulėti. Kasmet stengiamės į šį buvimą atnešti naujų patirčių. Kad būtų stipriau, įdomiau, prasmingiau. Naujoms idėjoms, kurios dažniausiai ateina iš Jūsų, realizuoti reikalingi resursai. Tad, jei Jums buvo gera stovykloje, planuojate atvykti arba tiesiog norite, kad kiti patirtų šį gėrį, skirkite 2%. Jums tai nieko nekainuoja. Užtruksite 2 min.

Visiems prisidėjusiems atsilyginsime: burtais išrinksime vieną laimingąjį, kuriam padovanosime KELIALAPĮ su apgyvendinimu į stovyklą, o visi kiti gaus šio sezono BBC uniformą.

Kaip tai padaryti?

Prašymą–deklaraciją galite pateikti keliais būdais:

• internete – http://deklaravimas.vmi.lt/;
• atsispausdinti, užpildyti rankiniu būdu ir nunešti į VMI;

Pildymo taisyklės internete:

1. Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos.
2. Meniu eilutėje, kairėje spauskite pateikti dokumentą / pildyti naują dokumentą.
3. Suraskite reikiamą formą: formos kodas FR0512
4. Spauskite „pildyti formą tiesiogiai portale“.
5. Užpildykite reikiamus laukus. Skiriant 2% VŠĮ „Aktyvaus laisvalaikio centras“ Jums prireiks identifikacinio numerio (kodo): 303010892. Turite galimybę pažymėti, kad paramą skiriate, pvz. iki 2019 m.
6. Jei viską teisingai užpildėte, spauskite „pateikti deklaraciją“
Atsiųskite pateiktos deklaracijos kopiją į info@volleyball.lt iki gegužės 2 d. ir brūkštelėkite žinutę mums, kad žinotume, jog dalyvaujate prizų dalybose. Nepamirškite nurodyti ir marškinėlių dydį.