Apie mus

2010 m. Atsiradus paplūdimio tinklinio aikštelėms prie Baltojo tilto, nejučia pradėjo formuotis smagi tinklininkų kompanija, kuri dieną liedavo prakaitą tinklinio, o vakarais – šokių aikštelėje. Pamažu vis daugiau vilniečių pamėgo šią sporto šaką ir norėdami tobulėti sparčiau, kreipėsi į vienus geriausių šalies tinklininkų prašydami patarimų. VTA treneriai netikėtai atrado geriausią darbą pasaulyje – dalintis patirtimi apie savo gyvenimo meilę, tinklinį, ir prisidėti prie entuziastų tobulėjimo!

2012 m. Treneriukai suorganizavo pirmąją Lietuvos vaikų paplūdimio tinklinio stovyklą Karklėje. Net 60 jaunųjų tinklinio talentų dešimt dienų sportavo ir pramogavo „Žilvičio“ stovyklavietėje. Laikas buvo toks puikus, kad atsisveikindami ašarojo tiek vaikai, tiek treneriai.

2014 m. pavasaris. Reaguodami į auklėtinių prašymus treneriai nusprendė paruošti intensyvią treniruočių programą ir tinklinio mėgėjus pakvietė į dešimties dienų stovyklą Nidoje. Birželio mėnesį keturiasdešimt laimingųjų, suskirstytų į 4 grupes pagal pajėgumą, treniravosi po 6 valandas, kas vakarą dalyvavo socialiniuose vakaruose, džiaugėsi naujais bičiuliais ir „matavosi“ ištvermę su stovyklos vadovais. Prie kolektyvo prisijungė profesionalus fizinio pasirengimo treneris ir vienas geriausių šalies libero pozicijos žaidėjų Liudoslav Adamovič.

2014 m. ruduo. Siekdami puoselėti sparčiai augančią sostinės tinklinio bendruomenę ir suteikti galimybę sportuoti visiems norintiems nusprendėme įkurti Vilniaus tinklinio akademija (VTA). Jau pirmajame sezone VTA treniravosi daugiau nei 60 tinklinio mėgėjų.

„Mielieji, didžiulė padėka ir aplodismentai organizatoriams už
labai smagų, nuotaikingą ir šaunų renginuką !!!!!“

Alisa