Paplūdimio teniso ir atradimų stovykla Nidoje!

  • 0
  • 2023 lapkričio 30

Atidarome registraciją į smagiausią 2024 m. vasaros beach teniso stovyklą stebuklingoje Nidutėje.

Tavęs laukia aukščiausio lygio užsienio ir Lietuvos treneriai, unikalios patyriminės veiklos kiekvieną dieną ir jauki bei atvira bendraminčių kompanija.
Prisijunk, patobulėk, susipažink ir išvėdink galvą Nidoje.
KODĖL TAI BUS GERIAUSIA VASAROS SAVAITĖ?
Nes organizuodami Baltic Beach Camp per devynerius metus išgryninome formulę, kada TU būni laimingas. Šią patirtį apjungiame su geriausių Lietuvos paplūdimio teniso trenerių meistryste ir gauname savaitę, kuri bus smagiausias tavo vasaros nuotykis.
Kai kūnas pulsuoja energija, mintys aiškios, jauti ramybę ir pasitikėjimą savimi. Kai susižavi žmogumi. Kai pranoksti lūkesčius ir nustebini save. Kai atiduodi 100 %. Kai padedi kitam. Kai būni įvertintas už savo pastangas. Kai sužinai kažką nauja. Kai laimi. Kai merkdama papilvę į Baltiją saulė nurausvina dangų, o tavo pirštai švelniai spaudžia raketę.
Tu panirsi į stovyklos atmosferą, kurioje užsimezga tvirtos draugystės, treniruočių intensyvumas tiesiogiai proporcingas gerai nuotaikai, o nuovargį ištirpdo azartas. Išprakaituosi savo rūpesčius, o vakarinių sesijų metu žaismingai atrasi naujus savo ir kitų talentus.
Daugiau info: https://bit.ly/BeachTennisCamp2024-Info
Registracija: https://bit.ly/BeachTennisCamp2024