Startuoja uždaras tinklinio sezonas, kviečiame prisijungti!

  • 0
  • 2019 rugsėjo 3

Mielas bičiuli,
Tinklinio broli,
Vasara baigias,
Laikas į trenkes!

Ką teko patirti šią vasarą? Kur keliavai su draugais? Ką pamatei, išgirdai, paragavai? Kokie tie, pirmi kartai? Saulėtekis prie ežero, dūmų kvapas rūbuose po turistinio žygio, bučinys leidžiantis saulei? Apie viską norime išgirsti jau rudenį prasidedančių treniruočių metu, kur tavęs pasiilgę laukia tokie pat išprotėję saulės, jūros ir nuotykių maniakai!

Pirma treniruotė, pirmas pasisveikinimas su žmogumi, kuris šoks su tavimi pergalės šokį ar aptarinės padarytas klaidas, pirmas trenerio pagyrimas, pirmas blokas, pirmas “kuolas” į pirmą linija, pirma treniruotė, kai pastebėsi viską darantis geriau, stipriau, greičiau… Pirmas kartas, kai šypsosies sau veidrodyje, nes tavo prakaitas sunokino gražų derlių…

Visa trenerių komanda pasiruošusi tau padėti, kad nustebintum draugus ir save:

Oleg Čebialis – daugkartinis Lietuvos čempionas (gudrus, tarsi lapinas, išmokys komandinio žaidimo paslapčių, o jo auksinė frazė „nesiparinkit, chebryte“ – galbūt apskritai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą!).

Artūr Vasiljev – medaliais ir titulais nuklotas šio trenerio tinklinio kelias. Ateikite atvira širdimi ir nusiteikę tobulėti – Artūr garsėja savo dėmesiu detalėms (todėl geresnio technikos šlifuotojo galite ir neieškoti).

Andrius Gaidys – laikykitės, vaikeliai, nes Andrius išduos ne vieną paslaptį, kaip nokautuoti savo priešininkus aikštelėje (ir nors Andrius pastaruoju metu iškeitė sporto aikštelę į tinklinio populiarinimo labirintus, mes matėme, ką jis sugeba Nidos paplūdimiuose…)

Irina Zobnina – šiais metais nuskynė bronzos medalį Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate, o kur dar patirtis visose tarptautinėse varžybose? (tikrai pasidalins savo kelione iki jos pasiekto lygio!)

Agnė Daunytė – geros nuotaikos ir tinklinio technikos ambasadorė (tik nepamirškite šypsenų – Agnė parodys, kaip galima mėgautis tinkliniu).

Regis Kičas – velnias su šypsena lūpose. Jūs jo nekęsite per treniruotes, jūs jį mylėsite už sveiką ir gražų kūną. Kaip Regis padės tinklininkams – greitai sužinosite.

Į kurias grupes turime vietų?

Salė:

• PERSPEKTYVA (pradedančiųjų mix grupė, kelių mėnesių patirtis) – Antradieniais/Sekmadieniais: 20:00 val.
• ŽVAIGŽDUTĖS (vidutinio lygio merginų grupė, 2-3 sezonų patirtis) – Pirmadieniais/Trečiadieniais: 19:30 val.
• BITĖS (pažengusio lygio merginų komanda, 4+ sezonų patirtis), dalyvauja Vilniaus miesto lygoj – Pirmadieniais/Ketvirtadieniais: 18:00/19:30 val.
• SAULUTĖS (pažengusio lygio merginų komanda, 5+ sezonų patirtis), dalyvauja Vilniaus miesto lygoj – Pirmadieniais/Trečiadieniais: 19:30 val.

Smėlis (visos rytinės ir vakarinės grupės pilnos, renkama tik nauja grupė iš ryto):

• Antradieniais/Ketvirtadieniais (Delfi sporto centre).

Atiduosime visą širdį, kad padėtume Jums pasiekti tinklinio aukštumų!

Registracija ir daugiau info i PM arba – info@volleyball.lt, tel. 865990002.